MKS RUCH Ryki - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
PERŁA Borzechów 3:1 KS Góra Puławska
RUCH Ryki 5:0 STOK Zakrzówek
ORION Niedrzwica Duża 3:1 PIASKOVIA Piaski
OPOLANIN Opole Lubelskie 1:0 STAL Poniatowa
PŁOMIEŃ Trzydnik Duży 4:2 SYGNAŁ Lublin
JANOWIANKA Janów Lubelski 4:2 TUR Milejów
GRANIT Bychawa 2:0 UNIA Wilkołaz
WISŁA II Puławy 8:0 GKS Niemce

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kuba masiczak 228
2. kmp1993 219
3. orlik1946 210
4. Dominfala 54
5. Bemo88 15
6. KAmijan14 12
7. sebuch123 0

Banery

http://rososz.republika.pl/Amator/amator.gif

http://lubelskascena.pl

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1392, wczoraj: 672
ogółem: 3 092 819

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

Przygotowania do rundy wiosennej

  • autor: Irek_Swirek, 2017-01-13 18:27

14.01. Turniej Halowy w Stężycy

Pierwszy trening 23.01 poniedziałek na stadionie o 17.30.   

Mecze kontrolne
28.01  Sęp Źelechow 7-1
4/5.02 - Hetman Gołąb
12.02  Zryw Sobolew 8-1
15.02  Powislak Końskowola 2-2
18/02 Puławy godz. 10.00 - Mazowsze Stężyca
25.02 Puławy  godz. 10.00 - Polesie Kock
04.03 Puławy - Lutnia Piszczac
11/12 Powislanka Lipsko


Mini-Chat

Aktualności

Finały - XXV Turniej Halowy

  • autor: Irek_Swirek, 2017-02-23 18:59

FINAŁY sobota 25.02

mecze o 3 miejsce

Med-Sport - Auto Myjnia 3:3 k. 2:4 Grupa Amatorska

Rososz - Orlęta Nowodwór TRAKO 3:3 k. 3:4 Grupa Open

mecze finałowe

Ognisko Muzyczne - Alko Team  5:2 Grupa Amatorska

Sami Swoi - Wściekły Kurczak  3:3 d. 5:4 Grupa Open


Sparingowa porażka z Mazowszem

  • autor: Irek_Swirek, 2017-02-18 18:20

MAZOWSZE Stężyca - RUCH Ryki  4:3

Bramki: Krzysztof Gransztof, Paweł Osojca, Dawid Osojca,

Bartek Kałaska - Dawid Osojca, Paweł Przybysz, Sebastian Prządka, Błażej Siwek, Kuba Wasilewski, Szymon Cieślak, Kamil Leonarcik, Bartek Bułhak, Paweł Osojca, Krzysztof Gransztof

Rezerwowi: Jacek Troshupa, Maciej Ochap, Cezary Jabłoński, Marek Szlendak, Piotr Walasek, Michał Mateńka


XXV Turniej Halowy

  • autor: Irek_Swirek, 2017-02-17 18:49

Grupa Amatorska sobota 18.02

Ognisko Muzyczne - Moszczanka 16.00

PGKiM - Gomar Bobrowniki 16.40 

Auto Myjnia - Alko Team  17.20

Flexio Stawy - Vega Team   18.00

Swaty - Med-Sport  18.40

Półfinały -  niedziela 12.02

1 - 4    16.00. Grupa Amatorska

Rososz - Sami Swoi   16.40 Grupa Open

2 - 3  17.20 Grupa Amatorska

Wściekły Kurczak - Orlęta Nowodwór TRAKO   18.00 Grupa Open

Remis z czwartoligowcem

  • autor: Irek_Swirek, 2017-02-16 18:15

RUCH Ryki - POWIŚLAK Końskowola 2:2
Bramki: Paweł Przybysz, Paweł Osojca


Pewnie i wysoko

  • autor: Irek_Swirek, 2017-02-12 18:48

ZRYW Sobolew - RUCH Ryki  1:8

Bramki: Paweł Przybysz 2, Paweł Osojca 2, Marek Szlendak, Błażej Siwek, Bartek Bułhak,  Mateusz Łukasik

Bartek Kałaska - Dawid Osojca, Paweł Przybysz, Sebastian Prządka,  Błażej Siwek, Mateusz Łukasik, Szymon Cieślak, Kamil Leonarcik, Paweł Osojca,   Cezary Jabłoński, Marek Szlendak,

Rezerwowi: Maciej Ochap, Bartek Bułhak, Paweł Molenda


IX kolejka XXV Turniej Halowy

  • autor: Irek_Swirek, 2017-02-10 19:14

Grupa Open -  sobota 11.02

Rososz - Orlęta Nowodwór TRAKO  16.00.

PEMMA  - Nieznani Sprawcy  16.40

FHU Kałaska Junior - Sami Swoi   17.20

Wściekły Kurczak - Arga Grabów   18.00

Olimpia Okrzeja- Neutralni 0-5 wo.

Grupa Amatorska -  niedziela 12.02

 Moszczanka- Swaty  16.00

Med-Sport - Flexio Stawy  16.40 

Vega Team - Auto Myjnia  17.20

Alko Team - PGKiM   18.00

Gomar Bobrowniki - Ognisko Muzyczne   18.40


Kolejne sparingowe zwycięstwo

  • autor: Irek_Swirek, 2017-02-06 16:40

RUCH Ryki - Hetman Gołąb 7:1

Bramki: Błażej Siwek 4, Bartek Bułhak 2, Paweł Osojca

Bartek Kałaska - Piotr Walasek, Paweł Przybysz, Dawid Osojca, Błażej Siwek, Krzysztof Gransztof, Szymon Cieślak, Kamil Leonarcik, Paweł Osojca,  Bartek Bułhak, Cezary Jabłoński, 

Rezerwowoi: Maciej Ochap, Marek Szlendak,


VIII kolejka XXV Turniej Halowy

  • autor: Irek_Swirek, 2017-02-04 12:23

Grupa Amatorska -  sobota 21.01

Gomar Bobrowniki - Moszczanka  16.00

Ognisko Muzyczne - Alko Team 16.40 

PGKiM  - Vega Team 17.20

Auto Myjnia-  Med-Sport 18.00

 Flexio Stawy -  Swaty 18.40

Grupa Open -  niedziela 22.01

Wściekły Kurczak - Rososz  16.00.

Arga Grabów - FHU Kałaska Junior 16.40

Sami Swoi - Neutralni17.20

Olimpia Okrzeja - PEMMA   0-5 wo

Nieznani Sprawcy - Orlęta Nowodwór TRAKO   18.00


Archiwum aktualności


Mecz , 01:00

1% Podatku

 

Chcesz wesprzeć młodych piłkarzy Ruchu? Rozlicz PIT i przekaż 1 % podatku


KRS: 0000270261


z celem szczegółowym: MKS Ryki 2025

 

WIĘCEJ INFORMACJI

Reklama

Ostatnie spotkanie

MAZOWSZE Stężyca 3:4 RUCH Ryki
2017-02-18, 10:00:00
     
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Wyszukiwarka

Najbliższe spotkanie

mecz towarzyski
RUCH Ryki   POLESIE Kock
2017-02-25, 10:00:00

SPONSORZY KLUBU


AKKO MONIKA KRÓLIK i JAROSŁAW KUREK
ALMAR TRANS Kłoczew
AUTO GAZ UL.SŁOWACKIEGO
AUTOLAKIERY WĄSIK
BANASZEK LESZEK
BANASZEK  WALDEMAR
ERMET RYKI
EUROPOL RYKI
GOMAR MARCIN WŁODARCZYK
GRACZYK USŁUGI POGRZEBOWE
MIKAD ADAM KAŁASKA
PGKiM RYKI
STACHEMA POLSKA
WULKANIZACJA NIBURSKI

 

Kalendarium

25

02-2017

sobota

26

02-2017

niedziela

27

02-2017

pon.

28

02-2017

wtorek

01

03-2017

środa

02

03-2017

czwartek

03

03-2017

piątek

Statystyki drużyny