MKS RUCH Ryki - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
ARGA GRABÓW (O) 4:4 PGKIM (A)
MED - SPORT (A) 1:5 VAILLANT TEAM (O)
SAMI SWOI (O) 5:2 OGNISKO MUZYCZNE (O)
FC ROSOSZ (O) 10:5 CARLOS (A)
TRAKO (O) 4:4 PREMIUM FRUITS (O)
DRUŻYNA A (A) 3:13 SEWIT (O)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
SEWIT (O) - ARGA GRABÓW (O)
PREMIUM FRUITS (O) - DRUŻYNA A (A)
CARLOS (A) - TRAKO (O)
OGNISKO MUZYCZNE (O) - FC ROSOSZ (O)
VAILLANT TEAM (O) - SAMI SWOI (O)
PGKIM (A) - MED - SPORT (A)

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 356, wczoraj: 370
ogółem: 3 430 902

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-15 HETMAN Zamość 5:0 RUCH Ryki relacja ›
2018-08-15 START 1944 Krasnystaw 0:0 VICTORIA Żmudź zobacz ›
2018-08-15 LEWART Lubartów 1:1 KŁOS Chełm zobacz ›
2018-08-15 KRYSZTAŁ Werbkowice 2:1 POWIŚLAK Końskowola zobacz ›
2018-08-15 KS LUBLINIANKA 5:0 POLESIE Kock zobacz ›
2018-08-15 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 2:1 HUCZWA Tyszowce zobacz ›
2018-08-15 GÓRNIK II Łęczna 5:0 ŁADA 1945 Biłgoraj zobacz ›
2018-08-15 WŁODAWIANKA Włodawa 0:4 ORLĘTA Łuków zobacz ›
2018-08-19 RUCH Ryki 1:1 KRYSZTAŁ Werbkowice relacja ›
2018-08-19 KŁOS Chełm ŁADA 1945 Biłgoraj 17:00
2018-08-19 HUCZWA Tyszowce 1:2 GÓRNIK II Łęczna zobacz ›
2018-08-19 POLESIE Kock 1:2 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski zobacz ›
2018-08-19 POWIŚLAK Końskowola 3:3 KS LUBLINIANKA zobacz ›
2018-08-19 ORLĘTA Łuków 1:4 HETMAN Zamość zobacz ›
2018-08-19 VICTORIA Żmudź 0:1 WŁODAWIANKA Włodawa zobacz ›
2018-08-19 LEWART Lubartów 2:0 START 1944 Krasnystaw zobacz ›
2018-08-25 KS LUBLINIANKA 2:0 RUCH Ryki relacja ›
2018-08-26 START 1944 Krasnystaw 2:1 KŁOS Chełm zobacz ›
2018-08-26 WŁODAWIANKA Włodawa 0:1 LEWART Lubartów zobacz ›
2018-08-26 HETMAN Zamość 6:1 VICTORIA Żmudź zobacz ›
2018-08-26 KRYSZTAŁ Werbkowice 1:0 ORLĘTA Łuków zobacz ›
2018-08-26 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 0:1 POWIŚLAK Końskowola zobacz ›
2018-08-26 GÓRNIK II Łęczna 3:2 POLESIE Kock zobacz ›
2018-08-26 ŁADA 1945 Biłgoraj 1:3 HUCZWA Tyszowce zobacz ›
2018-08-29 RUCH Ryki 1:3 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski relacja ›
2018-08-29 KŁOS Chełm 3:2 HUCZWA Tyszowce zobacz ›
2018-08-29 POLESIE Kock 2:3 ŁADA 1945 Biłgoraj zobacz ›
2018-08-29 POWIŚLAK Końskowola 2:1 GÓRNIK II Łęczna zobacz ›
2018-08-29 ORLĘTA Łuków 2:3 KS LUBLINIANKA zobacz ›
2018-08-29 VICTORIA Żmudź 1:1 KRYSZTAŁ Werbkowice zobacz ›
2018-08-29 LEWART Lubartów 0:1 HETMAN Zamość zobacz ›
2018-08-29 START 1944 Krasnystaw 2:2 WŁODAWIANKA Włodawa zobacz ›
2018-09-02 GÓRNIK II Łęczna 5:2 RUCH Ryki relacja ›
2018-09-02 WŁODAWIANKA Włodawa 2:1 KŁOS Chełm zobacz ›
2018-09-02 HETMAN Zamość 3:0 START 1944 Krasnystaw zobacz ›
2018-09-02 KRYSZTAŁ Werbkowice 1:2 LEWART Lubartów zobacz ›
2018-09-02 KS LUBLINIANKA 1:0 VICTORIA Żmudź zobacz ›
2018-09-02 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 1:0 ORLĘTA Łuków zobacz ›
2018-09-02 ŁADA 1945 Biłgoraj 1:2 POWIŚLAK Końskowola zobacz ›
2018-09-02 HUCZWA Tyszowce 1:2 POLESIE Kock zobacz ›
2018-09-08 RUCH Ryki 1:2 ŁADA 1945 Biłgoraj relacja ›
2018-09-09 KŁOS Chełm 1:1 POLESIE Kock zobacz ›
2018-09-09 POWIŚLAK Końskowola 4:0 HUCZWA Tyszowce zobacz ›
2018-09-09 ORLĘTA Łuków 1:2 GÓRNIK II Łęczna zobacz ›
2018-09-09 VICTORIA Żmudź 5:2 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski zobacz ›
2018-09-09 LEWART Lubartów 1:2 KS LUBLINIANKA zobacz ›
2018-09-09 START 1944 Krasnystaw 0:2 KRYSZTAŁ Werbkowice zobacz ›
2018-09-09 WŁODAWIANKA Włodawa 0:3 HETMAN Zamość zobacz ›
2018-09-15 HETMAN Zamość 6:0 KŁOS Chełm zobacz ›
2018-09-15 KS LUBLINIANKA 2:0 START 1944 Krasnystaw zobacz ›
2018-09-15 KRYSZTAŁ Werbkowice 2:1 WŁODAWIANKA Włodawa zobacz ›
2018-09-15 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 1:1 LEWART Lubartów zobacz ›
2018-09-15 GÓRNIK II Łęczna 3:0 VICTORIA Żmudź zobacz ›
2018-09-15 ŁADA 1945 Biłgoraj 0:1 ORLĘTA Łuków zobacz ›
2018-09-15 POLESIE Kock 0:5 POWIŚLAK Końskowola zobacz ›
2018-09-16 HUCZWA Tyszowce 2:0 RUCH Ryki relacja ›
2018-09-22 RUCH Ryki 1:1 POLESIE Kock relacja ›
2018-09-22 KŁOS Chełm 1:0 POWIŚLAK Końskowola zobacz ›
2018-09-22 ORLĘTA Łuków 2:0 HUCZWA Tyszowce zobacz ›
2018-09-22 VICTORIA Żmudź 3:0 ŁADA 1945 Biłgoraj zobacz ›
2018-09-22 LEWART Lubartów 6:0 GÓRNIK II Łęczna zobacz ›
2018-09-22 START 1944 Krasnystaw 0:0 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski zobacz ›
2018-09-22 WŁODAWIANKA Włodawa 2:1 KS LUBLINIANKA zobacz ›
2018-09-22 HETMAN Zamość 4:1 KRYSZTAŁ Werbkowice zobacz ›
2018-09-30 POWIŚLAK Końskowola 2:0 RUCH Ryki relacja ›
2018-09-30 KRYSZTAŁ Werbkowice 4:3 KŁOS Chełm zobacz ›
2018-09-30 KS LUBLINIANKA 2:1 HETMAN Zamość zobacz ›
2018-09-30 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 3:1 WŁODAWIANKA Włodawa zobacz ›
2018-09-30 GÓRNIK II Łęczna 0:0 START 1944 Krasnystaw zobacz ›
2018-09-30 ŁADA 1945 Biłgoraj 1:4 LEWART Lubartów zobacz ›
2018-09-30 HUCZWA Tyszowce 1:2 VICTORIA Żmudź zobacz ›
2018-09-30 POLESIE Kock 3:1 ORLĘTA Łuków zobacz ›
10  2018-10-06 KŁOS Chełm 6:1 RUCH Ryki relacja ›
10  2018-10-06 ORLĘTA Łuków 0:0 POWIŚLAK Końskowola zobacz ›
10  2018-10-06 VICTORIA Żmudź 2:0 POLESIE Kock zobacz ›
10  2018-10-06 LEWART Lubartów 7:0 HUCZWA Tyszowce zobacz ›
10  2018-10-06 START 1944 Krasnystaw 0:3 ŁADA 1945 Biłgoraj zobacz ›
10  2018-10-06 WŁODAWIANKA Włodawa 1:9 GÓRNIK II Łęczna zobacz ›
10  2018-10-06 HETMAN Zamość 2:1 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski zobacz ›
10  2018-10-06 KRYSZTAŁ Werbkowice 2:1 KS LUBLINIANKA zobacz ›
11  2018-10-13 RUCH Ryki 2:3 ORLĘTA Łuków relacja ›
11  2018-10-13 KS LUBLINIANKA 1:1 KŁOS Chełm zobacz ›
11  2018-10-13 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 1:1 KRYSZTAŁ Werbkowice zobacz ›
11  2018-10-13 HETMAN Zamość 4:1 GÓRNIK II Łęczna zobacz ›
11  2018-10-13 ŁADA 1945 Biłgoraj 1:2 WŁODAWIANKA Włodawa zobacz ›
11  2018-10-13 HUCZWA Tyszowce 4:0 START 1944 Krasnystaw zobacz ›
11  2018-10-13 POLESIE Kock 0:4 LEWART Lubartów zobacz ›
11  2018-10-13 POWIŚLAK Końskowola 3:1 VICTORIA Żmudź zobacz ›
12  2018-10-20 VICTORIA Żmudź 9:1 RUCH Ryki relacja ›
12  2018-10-20 KŁOS Chełm 1:3 ORLĘTA Łuków zobacz ›
12  2018-10-20 LEWART Lubartów 0:0 POWIŚLAK Końskowola zobacz ›
12  2018-10-20 START 1944 Krasnystaw 1:0 POLESIE Kock zobacz ›
12  2018-10-20 WŁODAWIANKA Włodawa 3:0 HUCZWA Tyszowce zobacz ›
12  2018-10-20 HETMAN Zamość 4:1 ŁADA 1945 Biłgoraj zobacz ›
12  2018-10-20 KRYSZTAŁ Werbkowice 0:2 GÓRNIK II Łęczna zobacz ›
12  2018-10-20 KS LUBLINIANKA 3:2 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski zobacz ›
13  2018-10-27 RUCH Ryki 1:1 LEWART Lubartów relacja ›
13  2018-10-27 ORLĘTA Łuków 0:2 VICTORIA Żmudź zobacz ›
13  2018-10-27 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 3:0 KŁOS Chełm zobacz ›
13  2018-10-27 GÓRNIK II Łęczna 0:1 KS LUBLINIANKA zobacz ›
13  2018-10-27 ŁADA 1945 Biłgoraj 0:1 KRYSZTAŁ Werbkowice zobacz ›
13  2018-10-27 HUCZWA Tyszowce 1:5 HETMAN Zamość zobacz ›
13  2018-10-27 POLESIE Kock 1:1 WŁODAWIANKA Włodawa zobacz ›
13  2018-10-27 POWIŚLAK Końskowola 3:3 START 1944 Krasnystaw zobacz ›
14  2018-11-03 START 1944 Krasnystaw 5:0 RUCH Ryki relacja ›
14  2018-11-03 KŁOS Chełm 3:3 VICTORIA Żmudź zobacz ›
14  2018-11-03 LEWART Lubartów 5:1 ORLĘTA Łuków zobacz ›
14  2018-11-03 WŁODAWIANKA Włodawa 1:3 POWIŚLAK Końskowola zobacz ›
14  2018-11-03 HETMAN Zamość 3:1 POLESIE Kock zobacz ›
14  2018-11-03 KRYSZTAŁ Werbkowice 2:2 HUCZWA Tyszowce zobacz ›
14  2018-11-03 KS LUBLINIANKA 1:0 ŁADA 1945 Biłgoraj zobacz ›
14  2018-11-03 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 5:1 GÓRNIK II Łęczna zobacz ›
15  2018-11-10 RUCH Ryki 2:5 WŁODAWIANKA Włodawa relacja ›
15  2018-11-10 GÓRNIK II Łęczna 0:2 KŁOS Chełm zobacz ›
15  2018-11-10 ŁADA 1945 Biłgoraj 1:1 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski zobacz ›
15  2018-11-10 HUCZWA Tyszowce 2:1 KS LUBLINIANKA zobacz ›
15  2018-11-10 POLESIE Kock 1:2 KRYSZTAŁ Werbkowice zobacz ›
15  2018-11-17 POWIŚLAK Końskowola 1:2 HETMAN Zamość zobacz ›
15  2018-11-17 ORLĘTA Łuków 1:0 START 1944 Krasnystaw zobacz ›
15  2018-11-17 VICTORIA Żmudź 1:2 LEWART Lubartów zobacz ›
16  2018-11-18 RUCH Ryki 0:5 HETMAN Zamość relacja ›
16  2018-11-18 VICTORIA Żmudź 1:1 START 1944 Krasnystaw zobacz ›
16  2018-11-18 KŁOS Chełm 0:3 LEWART Lubartów zobacz ›
16  2018-11-18 POWIŚLAK Końskowola 4:1 KRYSZTAŁ Werbkowice zobacz ›
16  2018-11-18 POLESIE Kock 1:1 KS LUBLINIANKA zobacz ›
16  2018-11-18 HUCZWA Tyszowce 2:1 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski zobacz ›
16  2018-11-18 ŁADA 1945 Biłgoraj 3:2 GÓRNIK II Łęczna zobacz ›
16  2018-11-18 ORLĘTA Łuków WŁODAWIANKA Włodawa 17:00
17  2019-03-23 KRYSZTAŁ Werbkowice RUCH Ryki 17:00
17  2019-03-23 ŁADA 1945 Biłgoraj KŁOS Chełm 17:00
17  2019-03-23 GÓRNIK II Łęczna HUCZWA Tyszowce 17:00
17  2019-03-23 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski POLESIE Kock 17:00
17  2019-03-23 KS LUBLINIANKA POWIŚLAK Końskowola 17:00
17  2019-03-23 HETMAN Zamość ORLĘTA Łuków 17:00
17  2019-03-23 WŁODAWIANKA Włodawa VICTORIA Żmudź 17:00
17  2019-03-23 START 1944 Krasnystaw LEWART Lubartów 17:00
18  2019-03-30 RUCH Ryki KS LUBLINIANKA 17:00
18  2019-03-30 KŁOS Chełm START 1944 Krasnystaw 17:00
18  2019-03-30 LEWART Lubartów WŁODAWIANKA Włodawa 17:00
18  2019-03-30 VICTORIA Żmudź HETMAN Zamość 17:00
18  2019-03-30 ORLĘTA Łuków KRYSZTAŁ Werbkowice 17:00
18  2019-03-30 POWIŚLAK Końskowola TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 17:00
18  2019-03-30 POLESIE Kock GÓRNIK II Łęczna 17:00
18  2019-03-30 HUCZWA Tyszowce ŁADA 1945 Biłgoraj 17:00
19  2019-04-06 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski RUCH Ryki 17:00
19  2019-04-06 HUCZWA Tyszowce KŁOS Chełm 17:00
19  2019-04-06 ŁADA 1945 Biłgoraj POLESIE Kock 17:00
19  2019-04-06 GÓRNIK II Łęczna POWIŚLAK Końskowola 17:00
19  2019-04-06 KS LUBLINIANKA ORLĘTA Łuków 17:00
19  2019-04-06 KRYSZTAŁ Werbkowice VICTORIA Żmudź 17:00
19  2019-04-06 HETMAN Zamość LEWART Lubartów 17:00
19  2019-04-06 WŁODAWIANKA Włodawa START 1944 Krasnystaw 17:00
20  2019-04-13 RUCH Ryki GÓRNIK II Łęczna 16:00
20  2019-04-13 KŁOS Chełm WŁODAWIANKA Włodawa 17:00
20  2019-04-13 START 1944 Krasnystaw HETMAN Zamość 17:00
20  2019-04-13 LEWART Lubartów KRYSZTAŁ Werbkowice 17:00
20  2019-04-13 VICTORIA Żmudź KS LUBLINIANKA 17:00
20  2019-04-13 ORLĘTA Łuków TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 17:00
20  2019-04-13 POWIŚLAK Końskowola ŁADA 1945 Biłgoraj 17:00
20  2019-04-13 POLESIE Kock HUCZWA Tyszowce 17:00
21  2019-04-20 KRYSZTAŁ Werbkowice START 1944 Krasnystaw 17:00
21  2019-04-20 HETMAN Zamość WŁODAWIANKA Włodawa 17:00
21  2019-04-20 ŁADA 1945 Biłgoraj RUCH Ryki 16:00
21  2019-04-20 POLESIE Kock KŁOS Chełm 17:00
21  2019-04-20 HUCZWA Tyszowce POWIŚLAK Końskowola 17:00
21  2019-04-20 GÓRNIK II Łęczna ORLĘTA Łuków 17:00
21  2019-04-20 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski VICTORIA Żmudź 17:00
21  2019-04-20 KS LUBLINIANKA LEWART Lubartów 17:00
22  2019-04-27 RUCH Ryki HUCZWA Tyszowce 13:00
22  2019-04-27 KŁOS Chełm HETMAN Zamość 17:00
22  2019-04-27 START 1944 Krasnystaw KS LUBLINIANKA 17:00
22  2019-04-27 WŁODAWIANKA Włodawa KRYSZTAŁ Werbkowice 17:00
22  2019-04-27 LEWART Lubartów TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 17:00
22  2019-04-27 VICTORIA Żmudź GÓRNIK II Łęczna 17:00
22  2019-04-27 ORLĘTA Łuków ŁADA 1945 Biłgoraj 17:00
22  2019-04-27 POWIŚLAK Końskowola POLESIE Kock 17:00
23  2019-05-01 POLESIE Kock RUCH Ryki 16:00
23  2019-05-01 POWIŚLAK Końskowola KŁOS Chełm 17:00
23  2019-05-01 HUCZWA Tyszowce ORLĘTA Łuków 17:00
23  2019-05-01 ŁADA 1945 Biłgoraj VICTORIA Żmudź 17:00
23  2019-05-01 GÓRNIK II Łęczna LEWART Lubartów 17:00
23  2019-05-01 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski START 1944 Krasnystaw 17:00
23  2019-05-01 KS LUBLINIANKA WŁODAWIANKA Włodawa 17:00
23  2019-05-01 KRYSZTAŁ Werbkowice HETMAN Zamość 17:00
24  2019-05-04 RUCH Ryki POWIŚLAK Końskowola 16:00
24  2019-05-04 KŁOS Chełm KRYSZTAŁ Werbkowice 17:00
24  2019-05-04 HETMAN Zamość KS LUBLINIANKA 17:00
24  2019-05-04 WŁODAWIANKA Włodawa TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 17:00
24  2019-05-04 START 1944 Krasnystaw GÓRNIK II Łęczna 17:00
24  2019-05-04 LEWART Lubartów ŁADA 1945 Biłgoraj 17:00
24  2019-05-04 VICTORIA Żmudź HUCZWA Tyszowce 17:00
24  2019-05-04 ORLĘTA Łuków POLESIE Kock 17:00
25  2019-05-11 RUCH Ryki KŁOS Chełm 15:00
25  2019-05-11 POWIŚLAK Końskowola ORLĘTA Łuków 17:00
25  2019-05-11 POLESIE Kock VICTORIA Żmudź 17:00
25  2019-05-11 HUCZWA Tyszowce LEWART Lubartów 17:00
25  2019-05-11 ŁADA 1945 Biłgoraj START 1944 Krasnystaw 17:00
25  2019-05-11 GÓRNIK II Łęczna WŁODAWIANKA Włodawa 17:00
25  2019-05-11 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski HETMAN Zamość 17:00
25  2019-05-11 KS LUBLINIANKA KRYSZTAŁ Werbkowice 17:00
26  2019-05-18 ORLĘTA Łuków RUCH Ryki 15:00
26  2019-05-18 KŁOS Chełm KS LUBLINIANKA 17:00
26  2019-05-18 KRYSZTAŁ Werbkowice TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 17:00
26  2019-05-18 GÓRNIK II Łęczna HETMAN Zamość 17:00
26  2019-05-18 WŁODAWIANKA Włodawa ŁADA 1945 Biłgoraj 17:00
26  2019-05-18 START 1944 Krasnystaw HUCZWA Tyszowce 17:00
26  2019-05-18 LEWART Lubartów POLESIE Kock 17:00
26  2019-05-18 VICTORIA Żmudź POWIŚLAK Końskowola 17:00
27  2019-05-25 RUCH Ryki VICTORIA Żmudź 13:00
27  2019-05-25 ORLĘTA Łuków KŁOS Chełm 17:00
27  2019-05-25 POWIŚLAK Końskowola LEWART Lubartów 17:00
27  2019-05-25 POLESIE Kock START 1944 Krasnystaw 17:00
27  2019-05-25 HUCZWA Tyszowce WŁODAWIANKA Włodawa 17:00
27  2019-05-25 ŁADA 1945 Biłgoraj HETMAN Zamość 17:00
27  2019-05-25 GÓRNIK II Łęczna KRYSZTAŁ Werbkowice 17:00
27  2019-05-25 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski KS LUBLINIANKA 17:00
28  2019-06-01 LEWART Lubartów RUCH Ryki 15:00
28  2019-06-01 VICTORIA Żmudź ORLĘTA Łuków 17:00
28  2019-06-01 KŁOS Chełm TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 17:00
28  2019-06-01 KS LUBLINIANKA GÓRNIK II Łęczna 17:00
28  2019-06-01 KRYSZTAŁ Werbkowice ŁADA 1945 Biłgoraj 17:00
28  2019-06-01 HETMAN Zamość HUCZWA Tyszowce 17:00
28  2019-06-01 WŁODAWIANKA Włodawa POLESIE Kock 17:00
28  2019-06-01 START 1944 Krasnystaw POWIŚLAK Końskowola 17:00
29  2019-06-08 RUCH Ryki START 1944 Krasnystaw 14:00
29  2019-06-08 VICTORIA Żmudź KŁOS Chełm 17:00
29  2019-06-08 ORLĘTA Łuków LEWART Lubartów 17:00
29  2019-06-08 POWIŚLAK Końskowola WŁODAWIANKA Włodawa 17:00
29  2019-06-08 POLESIE Kock HETMAN Zamość 17:00
29  2019-06-08 HUCZWA Tyszowce KRYSZTAŁ Werbkowice 17:00
29  2019-06-08 ŁADA 1945 Biłgoraj KS LUBLINIANKA 17:00
29  2019-06-08 GÓRNIK II Łęczna TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 17:00
30  2019-06-15 WŁODAWIANKA Włodawa RUCH Ryki 13:00
30  2019-06-15 KŁOS Chełm GÓRNIK II Łęczna 17:00
30  2019-06-15 TOMASOVIA Tomaszów Lubelski ŁADA 1945 Biłgoraj 17:00
30  2019-06-15 KS LUBLINIANKA HUCZWA Tyszowce 17:00
30  2019-06-15 KRYSZTAŁ Werbkowice POLESIE Kock 17:00
30  2019-06-15 HETMAN Zamość POWIŚLAK Końskowola 17:00
30  2019-06-15 START 1944 Krasnystaw ORLĘTA Łuków 17:00
30  2019-06-15 LEWART Lubartów VICTORIA Żmudź 17:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-21 ŻYRZYNIAK Żyrzyn 5:1 RUCH Ryki zobacz ›
2018-07-25 LUBLINIANKA Lublin juniorzy st. 2:3 RUCH Ryki zobacz ›
2018-07-28 RUCH Ryki 0:6 PROCH Pionki zobacz ›
2019-01-20 ŻYRZYNIAK Żyrzyn RUCH Ryki 14:00

Tabela ligowa

Reklama