MKS RUCH Ryki - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  • Aktualności:
  • 2017-07-09 Przygotowania do sezonu 2017/2018
  • 2017-06-18 MAMY TO!!!
  • 2017-06-16 Nasi na Euro 21
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • STOK Zakrzówek - RUCH Ryki 1:4
  • KS Góra Puławska - PERŁA Borzechów 1:5
  • PIASKOVIA Piaski - ORION Niedrzwica Duża 7:0
  • STAL Poniatowa - OPOLANIN Opole Lubelskie 2:1
  • SYGNAŁ Lublin - PŁOMIEŃ Trzydnik Duży 10:0
  • TUR Milejów - JANOWIANKA Janów Lubelski 0:0
  • UNIA Wilkołaz - GRANIT Bychawa 0:4
  • GKS Niemce - WISŁA II Puławy 1:2
  •        

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
STOK Zakrzówek 1:4 RUCH Ryki
KS Góra Puławska 1:5 PERŁA Borzechów
PIASKOVIA Piaski 7:0 ORION Niedrzwica Duża
STAL Poniatowa 2:1 OPOLANIN Opole Lubelskie
SYGNAŁ Lublin 10:0 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży
TUR Milejów 0:0 JANOWIANKA Janów Lubelski
UNIA Wilkołaz 0:4 GRANIT Bychawa
GKS Niemce 1:2 WISŁA II Puławy

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kuba masiczak 336
2. kmp1993 321
3. orlik1946 312
4. Dominfala 54
5. Bemo88 15
6. KAmijan14 12
7. sebuch123 0

Banery

http://rososz.republika.pl/Amator/amator.gif

http://lubelskascena.pl

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 546, wczoraj: 294
ogółem: 3 188 308

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-13 GKS Niemce 1:0 KS Góra Puławska zobacz ›
2016-08-13 UNIA Wilkołaz 1:3 WISŁA II Puławy zobacz ›
2016-08-13 TUR Milejów 4:0 GRANIT Bychawa zobacz ›
2016-08-13 SYGNAŁ Lublin 2:4 JANOWIANKA Janów Lubelski zobacz ›
2016-08-13 STOK Zakrzówek 6:1 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży zobacz ›
2016-08-13 PIASKOVIA Piaski 2:3 OPOLANIN Opole Lubelskie zobacz ›
2016-08-13 PERŁA Borzechów 2:4 ORION Niedrzwica Duża zobacz ›
2016-08-14 STAL Poniatowa 2:3 RUCH Ryki relacja ›
2016-08-21 RUCH Ryki 1:1 PIASKOVIA Piaski relacja ›
2016-08-21 KS Góra Puławska 0:4 ORION Niedrzwica Duża zobacz ›
2016-08-21 OPOLANIN Opole Lubelskie 2:1 PERŁA Borzechów zobacz ›
2016-08-21 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży 0:6 STAL Poniatowa zobacz ›
2016-08-21 JANOWIANKA Janów Lubelski 4:0 STOK Zakrzówek zobacz ›
2016-08-21 SYGNAŁ Lublin 1:5 GRANIT Bychawa zobacz ›
2016-08-21 WISŁA II Puławy 0:1 TUR Milejów zobacz ›
2016-08-21 GKS Niemce 3:0 UNIA Wilkołaz zobacz ›
2016-08-24 PERŁA Borzechów 2:2 RUCH Ryki zobacz ›
2016-08-24 UNIA Wilkołaz 1:3 KS Góra Puławska zobacz ›
2016-08-24 TUR Milejów 1:3 GKS Niemce zobacz ›
2016-08-24 SYGNAŁ Lublin 1:0 WISŁA II Puławy zobacz ›
2016-08-24 STOK Zakrzówek 1:0 GRANIT Bychawa zobacz ›
2016-08-24 STAL Poniatowa 0:0 JANOWIANKA Janów Lubelski zobacz ›
2016-08-24 PIASKOVIA Piaski 6:2 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży zobacz ›
2016-08-24 ORION Niedrzwica Duża 0:0 OPOLANIN Opole Lubelskie zobacz ›
2016-08-27 KS Góra Puławska 0:2 OPOLANIN Opole Lubelskie zobacz ›
2016-08-27 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży 3:3 PERŁA Borzechów zobacz ›
2016-08-27 JANOWIANKA Janów Lubelski 1:1 PIASKOVIA Piaski zobacz ›
2016-08-27 GRANIT Bychawa 3:2 STAL Poniatowa zobacz ›
2016-08-27 WISŁA II Puławy 3:1 STOK Zakrzówek zobacz ›
2016-08-27 GKS Niemce 5:0 SYGNAŁ Lublin zobacz ›
2016-08-27 TUR Milejów 2:1 UNIA Wilkołaz zobacz ›
2016-08-28 RUCH Ryki 3:2 ORION Niedrzwica Duża relacja ›
2016-09-03 SYGNAŁ Lublin 4:0 UNIA Wilkołaz zobacz ›
2016-09-03 STOK Zakrzówek 0:0 GKS Niemce zobacz ›
2016-09-03 STAL Poniatowa 2:4 WISŁA II Puławy zobacz ›
2016-09-03 PIASKOVIA Piaski 1:1 GRANIT Bychawa zobacz ›
2016-09-03 PERŁA Borzechów 1:2 JANOWIANKA Janów Lubelski zobacz ›
2016-09-03 ORION Niedrzwica Duża 5:0 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży zobacz ›
2016-09-03 TUR Milejów 3:2 KS Góra Puławska zobacz ›
2016-09-04 OPOLANIN Opole Lubelskie 1:2 RUCH Ryki relacja ›
2016-09-11 KS Góra Puławska 2:4 RUCH Ryki relacja ›
2016-09-11 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży 0:3 OPOLANIN Opole Lubelskie zobacz ›
2016-09-11 JANOWIANKA Janów Lubelski 0:0 ORION Niedrzwica Duża zobacz ›
2016-09-11 GRANIT Bychawa 4:0 PERŁA Borzechów zobacz ›
2016-09-11 WISŁA II Puławy 1:2 PIASKOVIA Piaski zobacz ›
2016-09-11 GKS Niemce 3:2 STAL Poniatowa zobacz ›
2016-09-11 UNIA Wilkołaz 1:4 STOK Zakrzówek zobacz ›
2016-09-11 TUR Milejów 2:2 SYGNAŁ Lublin zobacz ›
2016-09-17 SYGNAŁ Lublin 1:1 KS Góra Puławska zobacz ›
2016-09-17 STOK Zakrzówek 2:0 TUR Milejów zobacz ›
2016-09-17 STAL Poniatowa 2:2 UNIA Wilkołaz zobacz ›
2016-09-17 PIASKOVIA Piaski 2:3 GKS Niemce zobacz ›
2016-09-17 PERŁA Borzechów 1:5 WISŁA II Puławy zobacz ›
2016-09-17 ORION Niedrzwica Duża 3:0 GRANIT Bychawa zobacz ›
2016-09-17 OPOLANIN Opole Lubelskie 2:4 JANOWIANKA Janów Lubelski zobacz ›
2016-09-18 RUCH Ryki 7:1 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży relacja ›
2016-09-24 KS Góra Puławska 0:1 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży zobacz ›
2016-09-24 GRANIT Bychawa 0:1 OPOLANIN Opole Lubelskie zobacz ›
2016-09-24 WISŁA II Puławy 4:1 ORION Niedrzwica Duża zobacz ›
2016-09-24 GKS Niemce 2:0 PERŁA Borzechów zobacz ›
2016-09-24 UNIA Wilkołaz 2:2 PIASKOVIA Piaski zobacz ›
2016-09-24 TUR Milejów 0:4 STAL Poniatowa zobacz ›
2016-09-24 SYGNAŁ Lublin 5:1 STOK Zakrzówek zobacz ›
2016-09-25 JANOWIANKA Janów Lubelski 0:2 RUCH Ryki relacja ›
2016-10-01 STOK Zakrzówek 0:1 KS Góra Puławska zobacz ›
2016-10-01 STAL Poniatowa 2:1 SYGNAŁ Lublin zobacz ›
2016-10-01 PIASKOVIA Piaski 9:2 TUR Milejów zobacz ›
2016-10-01 PERŁA Borzechów 1:1 UNIA Wilkołaz zobacz ›
2016-10-01 ORION Niedrzwica Duża 2:0 GKS Niemce zobacz ›
2016-10-01 OPOLANIN Opole Lubelskie 0:2 WISŁA II Puławy zobacz ›
2016-10-01 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży 1:7 JANOWIANKA Janów Lubelski zobacz ›
2016-10-02 RUCH Ryki 3:0 GRANIT Bychawa relacja ›
10  2016-10-08 KS Góra Puławska 0:5 JANOWIANKA Janów Lubelski zobacz ›
10  2016-10-08 GRANIT Bychawa 7:0 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży zobacz ›
10  2016-10-08 GKS Niemce 0:2 OPOLANIN Opole Lubelskie zobacz ›
10  2016-10-08 UNIA Wilkołaz 0:5 ORION Niedrzwica Duża zobacz ›
10  2016-10-08 TUR Milejów 1:1 PERŁA Borzechów zobacz ›
10  2016-10-08 SYGNAŁ Lublin 8:2 PIASKOVIA Piaski zobacz ›
10  2016-10-08 STOK Zakrzówek 2:3 STAL Poniatowa zobacz ›
10  2016-10-09 WISŁA II Puławy 4:1 RUCH Ryki relacja ›
11  2016-10-15 STAL Poniatowa 1:0 KS Góra Puławska zobacz ›
11  2016-10-15 PIASKOVIA Piaski 2:1 STOK Zakrzówek zobacz ›
11  2016-10-15 PERŁA Borzechów 2:4 SYGNAŁ Lublin zobacz ›
11  2016-10-15 ORION Niedrzwica Duża 1:0 TUR Milejów zobacz ›
11  2016-10-15 OPOLANIN Opole Lubelskie 6:1 UNIA Wilkołaz zobacz ›
11  2016-10-15 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży 0:14 WISŁA II Puławy zobacz ›
11  2016-10-15 JANOWIANKA Janów Lubelski 1:2 GRANIT Bychawa zobacz ›
11  2016-10-16 RUCH Ryki 5:3 GKS Niemce relacja ›
12  2016-10-22 KS Góra Puławska 1:1 GRANIT Bychawa zobacz ›
12  2016-10-22 WISŁA II Puławy 8:1 JANOWIANKA Janów Lubelski zobacz ›
12  2016-10-22 GKS Niemce 7:1 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży zobacz ›
12  2016-10-22 TUR Milejów 2:1 OPOLANIN Opole Lubelskie zobacz ›
12  2016-10-22 SYGNAŁ Lublin 0:1 ORION Niedrzwica Duża zobacz ›
12  2016-10-22 STOK Zakrzówek 6:2 PERŁA Borzechów zobacz ›
12  2016-10-22 STAL Poniatowa 5:3 PIASKOVIA Piaski zobacz ›
12  2016-10-23 UNIA Wilkołaz 1:4 RUCH Ryki relacja ›
13  2016-10-29 PIASKOVIA Piaski 4:0 KS Góra Puławska zobacz ›
13  2016-10-29 PERŁA Borzechów 1:4 STAL Poniatowa zobacz ›
13  2016-10-29 ORION Niedrzwica Duża 1:1 STOK Zakrzówek zobacz ›
13  2016-10-29 OPOLANIN Opole Lubelskie 2:1 SYGNAŁ Lublin zobacz ›
13  2016-10-29 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży 3:1 UNIA Wilkołaz zobacz ›
13  2016-10-29 JANOWIANKA Janów Lubelski 2:2 GKS Niemce zobacz ›
13  2016-10-29 GRANIT Bychawa 1:5 WISŁA II Puławy zobacz ›
13  2016-10-30 RUCH Ryki 1:2 TUR Milejów relacja ›
14  2016-11-05 SYGNAŁ Lublin 0:7 RUCH Ryki relacja ›
14  2016-11-05 KS Góra Puławska 0:3 WISŁA II Puławy zobacz ›
14  2016-11-05 GKS Niemce 1:3 GRANIT Bychawa zobacz ›
14  2016-11-05 UNIA Wilkołaz 0:3 JANOWIANKA Janów Lubelski zobacz ›
14  2016-11-05 TUR Milejów 4:1 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży zobacz ›
14  2016-11-05 STOK Zakrzówek 1:3 OPOLANIN Opole Lubelskie zobacz ›
14  2016-11-05 STAL Poniatowa 2:0 ORION Niedrzwica Duża zobacz ›
14  2016-11-05 PIASKOVIA Piaski 1:1 PERŁA Borzechów zobacz ›
15  2016-11-11 PERŁA Borzechów 3:1 KS Góra Puławska zobacz ›
15  2016-11-12 RUCH Ryki 5:0 STOK Zakrzówek relacja ›
15  2016-11-12 ORION Niedrzwica Duża 3:1 PIASKOVIA Piaski zobacz ›
15  2016-11-12 OPOLANIN Opole Lubelskie 1:0 STAL Poniatowa zobacz ›
15  2016-11-12 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży 4:2 SYGNAŁ Lublin zobacz ›
15  2016-11-12 JANOWIANKA Janów Lubelski 4:2 TUR Milejów zobacz ›
15  2016-11-12 GRANIT Bychawa 2:0 UNIA Wilkołaz zobacz ›
15  2016-11-12 WISŁA II Puławy 8:0 GKS Niemce zobacz ›
16  2017-03-18 RUCH Ryki 2:1 STAL Poniatowa relacja ›
16  2017-03-19 KS Góra Puławska 0:0 GKS Niemce zobacz ›
16  2017-03-19 WISŁA II Puławy 4:0 UNIA Wilkołaz zobacz ›
16  2017-03-19 GRANIT Bychawa 1:1 TUR Milejów zobacz ›
16  2017-03-19 JANOWIANKA Janów Lubelski 2:2 SYGNAŁ Lublin zobacz ›
16  2017-03-19 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży 3:0 STOK Zakrzówek zobacz ›
16  2017-03-19 OPOLANIN Opole Lubelskie 1:0 PIASKOVIA Piaski zobacz ›
16  2017-03-19 ORION Niedrzwica Duża 3:1 PERŁA Borzechów zobacz ›
17  2017-03-25 PIASKOVIA Piaski 0:5 RUCH Ryki relacja ›
17  2017-03-26 ORION Niedrzwica Duża 4:1 KS Góra Puławska zobacz ›
17  2017-03-26 PERŁA Borzechów 1:2 OPOLANIN Opole Lubelskie zobacz ›
17  2017-03-26 STAL Poniatowa 5:0 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży zobacz ›
17  2017-03-26 STOK Zakrzówek 2:1 JANOWIANKA Janów Lubelski zobacz ›
17  2017-03-26 GRANIT Bychawa 1:1 SYGNAŁ Lublin zobacz ›
17  2017-03-26 TUR Milejów 1:3 WISŁA II Puławy zobacz ›
17  2017-03-26 UNIA Wilkołaz 0:2 GKS Niemce zobacz ›
18  2017-04-01 RUCH Ryki 4:1 PERŁA Borzechów relacja ›
18  2017-04-02 KS Góra Puławska 1:3 UNIA Wilkołaz zobacz ›
18  2017-04-02 GKS Niemce 0:0 TUR Milejów zobacz ›
18  2017-04-02 WISŁA II Puławy 8:1 SYGNAŁ Lublin zobacz ›
18  2017-04-02 GRANIT Bychawa 0:0 STOK Zakrzówek zobacz ›
18  2017-04-02 JANOWIANKA Janów Lubelski 2:1 STAL Poniatowa zobacz ›
18  2017-04-02 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży 1:4 PIASKOVIA Piaski zobacz ›
18  2017-04-02 OPOLANIN Opole Lubelskie 0:0 ORION Niedrzwica Duża zobacz ›
19  2017-04-09 ORION Niedrzwica Duża 1:2 RUCH Ryki relacja ›
19  2017-04-09 OPOLANIN Opole Lubelskie 5:0 KS Góra Puławska zobacz ›
19  2017-04-09 PERŁA Borzechów 1:1 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży zobacz ›
19  2017-04-09 PIASKOVIA Piaski 0:1 JANOWIANKA Janów Lubelski zobacz ›
19  2017-04-09 STAL Poniatowa 2:0 GRANIT Bychawa zobacz ›
19  2017-04-09 STOK Zakrzówek 1:0 WISŁA II Puławy zobacz ›
19  2017-04-09 SYGNAŁ Lublin 2:2 GKS Niemce zobacz ›
19  2017-04-09 UNIA Wilkołaz 2:1 TUR Milejów zobacz ›
20  2017-04-13 RUCH Ryki 0:0 OPOLANIN Opole Lubelskie relacja ›
20  2017-04-15 UNIA Wilkołaz 0:3 SYGNAŁ Lublin zobacz ›
20  2017-04-15 GKS Niemce 5:0 STOK Zakrzówek zobacz ›
20  2017-04-15 WISŁA II Puławy 1:1 STAL Poniatowa zobacz ›
20  2017-04-15 GRANIT Bychawa 1:4 PIASKOVIA Piaski zobacz ›
20  2017-04-15 JANOWIANKA Janów Lubelski 2:3 PERŁA Borzechów zobacz ›
20  2017-04-15 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży 1:4 ORION Niedrzwica Duża zobacz ›
20  2017-04-15 KS Góra Puławska 0:3 TUR Milejów zobacz ›
21  2017-04-22 RUCH Ryki 5:3 KS Góra Puławska relacja ›
21  2017-04-22 OPOLANIN Opole Lubelskie 8:1 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży zobacz ›
21  2017-04-22 ORION Niedrzwica Duża 2:1 JANOWIANKA Janów Lubelski zobacz ›
21  2017-04-22 PERŁA Borzechów 3:4 GRANIT Bychawa zobacz ›
21  2017-04-22 PIASKOVIA Piaski 2:1 WISŁA II Puławy zobacz ›
21  2017-04-22 STAL Poniatowa 2:0 GKS Niemce zobacz ›
21  2017-04-22 STOK Zakrzówek 1:1 UNIA Wilkołaz zobacz ›
21  2017-04-22 SYGNAŁ Lublin 4:0 TUR Milejów zobacz ›
22  2017-04-29 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży 3:2 RUCH Ryki relacja ›
22  2017-04-30 KS Góra Puławska 1:5 SYGNAŁ Lublin zobacz ›
22  2017-04-30 TUR Milejów 1:1 STOK Zakrzówek zobacz ›
22  2017-04-30 UNIA Wilkołaz STAL Poniatowa 17:00
22  2017-04-30 WISŁA II Puławy 5:1 PERŁA Borzechów zobacz ›
22  2017-04-30 GRANIT Bychawa 1:3 ORION Niedrzwica Duża zobacz ›
22  2017-04-30 JANOWIANKA Janów Lubelski 2:1 OPOLANIN Opole Lubelskie zobacz ›
22  2017-05-10 GKS Niemce PIASKOVIA Piaski 17:00
23  2017-05-03 RUCH Ryki 3:0 JANOWIANKA Janów Lubelski relacja ›
23  2017-05-03 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży 3:1 KS Góra Puławska zobacz ›
23  2017-05-03 OPOLANIN Opole Lubelskie 2:1 GRANIT Bychawa zobacz ›
23  2017-05-03 ORION Niedrzwica Duża 0:2 WISŁA II Puławy zobacz ›
23  2017-05-03 PERŁA Borzechów 3:2 GKS Niemce zobacz ›
23  2017-05-03 PIASKOVIA Piaski 2:1 UNIA Wilkołaz zobacz ›
23  2017-05-03 STAL Poniatowa 3:1 TUR Milejów zobacz ›
23  2017-05-03 STOK Zakrzówek 3:1 SYGNAŁ Lublin zobacz ›
24  2017-05-06 GRANIT Bychawa 2:1 RUCH Ryki zobacz ›
24  2017-05-07 KS Góra Puławska 0:6 STOK Zakrzówek zobacz ›
24  2017-05-07 SYGNAŁ Lublin 2:4 STAL Poniatowa zobacz ›
24  2017-05-07 TUR Milejów 2:0 PIASKOVIA Piaski zobacz ›
24  2017-05-07 UNIA Wilkołaz 2:1 PERŁA Borzechów zobacz ›
24  2017-05-07 GKS Niemce 2:2 ORION Niedrzwica Duża zobacz ›
24  2017-05-07 WISŁA II Puławy 0:0 OPOLANIN Opole Lubelskie zobacz ›
24  2017-05-07 JANOWIANKA Janów Lubelski 4:0 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży zobacz ›
25  2017-05-13 RUCH Ryki 1:0 WISŁA II Puławy relacja ›
25  2017-05-14 JANOWIANKA Janów Lubelski 3:0 KS Góra Puławska zobacz ›
25  2017-05-14 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży 1:3 GRANIT Bychawa zobacz ›
25  2017-05-14 OPOLANIN Opole Lubelskie 1:1 GKS Niemce zobacz ›
25  2017-05-14 ORION Niedrzwica Duża 3:1 UNIA Wilkołaz zobacz ›
25  2017-05-14 PERŁA Borzechów 2:1 TUR Milejów zobacz ›
25  2017-05-14 PIASKOVIA Piaski 1:0 SYGNAŁ Lublin zobacz ›
25  2017-05-14 STAL Poniatowa 2:2 STOK Zakrzówek zobacz ›
26  2017-05-21 GKS Niemce 0:0 RUCH Ryki relacja ›
26  2017-05-21 KS Góra Puławska 1:6 STAL Poniatowa zobacz ›
26  2017-05-21 STOK Zakrzówek 1:1 PIASKOVIA Piaski zobacz ›
26  2017-05-21 SYGNAŁ Lublin 6:3 PERŁA Borzechów zobacz ›
26  2017-05-21 TUR Milejów 0:1 ORION Niedrzwica Duża zobacz ›
26  2017-05-21 UNIA Wilkołaz 0:3 OPOLANIN Opole Lubelskie zobacz ›
26  2017-05-21 WISŁA II Puławy 7:0 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży zobacz ›
26  2017-05-21 GRANIT Bychawa 4:2 JANOWIANKA Janów Lubelski zobacz ›
27  2017-05-27 RUCH Ryki 4:0 UNIA Wilkołaz relacja ›
27  2017-05-28 GRANIT Bychawa 6:0 KS Góra Puławska zobacz ›
27  2017-05-28 JANOWIANKA Janów Lubelski 2:1 WISŁA II Puławy zobacz ›
27  2017-05-28 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży 2:1 GKS Niemce zobacz ›
27  2017-05-28 OPOLANIN Opole Lubelskie 6:2 TUR Milejów zobacz ›
27  2017-05-28 ORION Niedrzwica Duża 3:2 SYGNAŁ Lublin zobacz ›
27  2017-05-28 PERŁA Borzechów 3:2 STOK Zakrzówek zobacz ›
27  2017-05-28 PIASKOVIA Piaski 2:2 STAL Poniatowa zobacz ›
28  2017-06-04 TUR Milejów 2:1 RUCH Ryki relacja ›
28  2017-06-04 KS Góra Puławska 1:5 PIASKOVIA Piaski zobacz ›
28  2017-06-04 STAL Poniatowa 4:1 PERŁA Borzechów zobacz ›
28  2017-06-04 STOK Zakrzówek 2:1 ORION Niedrzwica Duża zobacz ›
28  2017-06-04 SYGNAŁ Lublin 1:2 OPOLANIN Opole Lubelskie zobacz ›
28  2017-06-04 UNIA Wilkołaz 6:2 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży zobacz ›
28  2017-06-04 GKS Niemce 1:2 JANOWIANKA Janów Lubelski zobacz ›
28  2017-06-04 WISŁA II Puławy 6:0 GRANIT Bychawa zobacz ›
29  2017-06-10 RUCH Ryki 3:1 SYGNAŁ Lublin relacja ›
29  2017-06-10 WISŁA II Puławy 9:2 KS Góra Puławska zobacz ›
29  2017-06-10 GRANIT Bychawa 2:0 GKS Niemce zobacz ›
29  2017-06-10 JANOWIANKA Janów Lubelski 6:1 UNIA Wilkołaz zobacz ›
29  2017-06-10 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży 4:4 TUR Milejów zobacz ›
29  2017-06-10 OPOLANIN Opole Lubelskie 7:1 STOK Zakrzówek zobacz ›
29  2017-06-10 ORION Niedrzwica Duża 0:3 STAL Poniatowa zobacz ›
29  2017-06-10 PERŁA Borzechów 4:4 PIASKOVIA Piaski zobacz ›
30  2017-06-17 STOK Zakrzówek 1:4 RUCH Ryki relacja ›
30  2017-06-17 KS Góra Puławska 1:5 PERŁA Borzechów zobacz ›
30  2017-06-17 PIASKOVIA Piaski 7:0 ORION Niedrzwica Duża zobacz ›
30  2017-06-17 STAL Poniatowa 2:1 OPOLANIN Opole Lubelskie zobacz ›
30  2017-06-17 SYGNAŁ Lublin 10:0 PŁOMIEŃ Trzydnik Duży zobacz ›
30  2017-06-17 TUR Milejów 0:0 JANOWIANKA Janów Lubelski zobacz ›
30  2017-06-17 UNIA Wilkołaz 0:4 GRANIT Bychawa zobacz ›
30  2017-06-17 GKS Niemce 1:2 WISŁA II Puławy zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2016-08-07 GARBARNIA Kurów 1:6 RUCH Ryki relacja ›
---  2016-09-07 WISŁA II Puławy 1:0 RUCH Ryki zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-07-26 ZRYW Sobolew 5:5 RUCH Ryki zobacz ›
2016-07-30 RUCH Ryki 4:1 STAL Poniatowa zobacz ›
2016-11-19 MAZOWSZE Stężyca 2:2 RUCH Ryki zobacz ›
2017-01-28 RUCH Ryki 4:1 SĘP Żelechów zobacz ›
2017-02-04 RUCH Ryki 7:1 HETMAN Gołąb zobacz ›
2017-02-12 ZRYW Sobolew 1:8 RUCH Ryki zobacz ›
2017-02-15 POWIŚLAK Końskowola 2:2 RUCH Ryki zobacz ›
2017-02-18 MAZOWSZE Stężyca 3:4 RUCH Ryki zobacz ›
2017-02-25 RUCH Ryki 1:3 POLESIE Kock zobacz ›
2017-03-11 RUCH Ryki 2:5 POWIŚLANKA Lipsko zobacz ›

1% Podatku

 

Chcesz wesprzeć młodych piłkarzy Ruchu? Rozlicz PIT i przekaż 1 % podatku


KRS: 0000270261


z celem szczegółowym: MKS Ryki 2025

 

WIĘCEJ INFORMACJI

Reklama

Ostatnie spotkanie

STOK Zakrzówek 1:4 RUCH Ryki
2017-06-17, 17:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyszukiwarka

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

SPONSORZY KLUBU


AKKO MONIKA KRÓLIK i JAROSŁAW KUREK
ALMAR TRANS Kłoczew
AUTO GAZ UL.SŁOWACKIEGO
AUTOLAKIERY WĄSIK
BANASZEK LESZEK
BANASZEK  WALDEMAR
ERMET RYKI
EUROPOL RYKI
GOMAR MARCIN WŁODARCZYK
GRACZYK USŁUGI POGRZEBOWE
MIKAD ADAM KAŁASKA
PGKiM RYKI
STACHEMA POLSKA
WULKANIZACJA NIBURSKI

 

Kalendarium

20

07-2017

czwartek

21

07-2017

piątek

22

07-2017

sobota

23

07-2017

niedziela

24

07-2017

pon.

25

07-2017

wtorek

26

07-2017

środa

Statystyki drużyny