Herb

Aktualności

Czwarte zwycięstwo młodzików Ruchu

• autor: Irek_Swirek, 2014-03-04 09:25

Młodzicy młodsi Ruchu I Ryki zdobyli I miejsce w I Turnieju o Puchar Burmistrza Ryk w halowej piłce nożnej. Najlepszym bramkarzem turnieju został Bartek Żaczek, najlepszym zawodnikiem Jakub Kałaska, a specjalne wyróżnienie otrzymał Borys Piotrowski (wszyscy Ruch Ryki). Królem strzelców zawodów został Jan Tudek (Wilga) zdobywca 8 goli. W finale turnieju rozgrywanego w Kłoczewie podopieczni Sebastiana Kozdroja pokonali 4:2 Wilgę Garwolin.

Sponsorzy turnieju
Jerzy Gąska (burmistrz Ryk), Zenon Stefanowski (wójt Kłoczewa), Spółdzielnia Mleczarska w Rykach, Jakubowa Izba, Piekarnia Hega, Adam Szymański, hurtownia Nasza, Vita Sport Garwolin, rodzice piłkarzy Ruchu Ryki z roczników 2002-3.

Organizatorzy składają specjalne podziękowania Leszkowi Szymańskiego i Tomaszowi Łukasiakowi za pomoc w organizacji turnieju.

5.Czarni Dęblin 0 pkt 0-23
6.Life Siennica 12 pkt 16-2 (poza konkursem.W zespole grali zawodnicy ze starszego rocznika.Trener poinformował organizatorów o fakcie przed zawodami)