BEKSA CUP

• autor: Irek_Swirek, 2014-03-14 15:27

Ruch Ryki dzieci do lat 8 uczestniczyły w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej MW Sport BeKSa Cup w Lublinie
Młodzi piłkarze zagrali mecze z Resovią Rzeszów, AMPLUSem Łuków, Orlętami Radzyń Podlaski, Legią Warszawa i BKSem Lublin.
Największe wrażenie na chłopcach konfrontacja z rówieśnikami z Warszawy oraz obserwacja gry m.in Korony Kielce, która zajęła I miejsce.Ośmiolatkowie. Bartek Woźniak został wybrany w turnieju najlepszym zawodnikiem Ruchu. Na zakończenie wszyscy nasi zawodnicy dostali medale i nagrody a B.Woźniak pamiątkową statuetkę.

Skład drużyny:Mariusz Nastalski (trener), Czarek Królik, Franek Kryczka, Filip Kępka, Paweł Joński, Franek Łabędzki, Tymoteusz Szpadzik, Szymon Stoń, Wojtek Olszak, Henio Napora, Bartek Woźniak.

Natomiast dzieci trenowani przez Roberta Piotrowskiego 10 latkowie zagrali I Otwartym Halowym Turnieju Piłki Nożnej pod patronatem dyrektora ZS im.H Sienkiewicza ,,Piłkarska przyszłość na hali w Sobolewie".
Nasi piłkarze zmierzyli się w tych zawodach z Promykiem Sobolew, AMPLUSem Łuków, FAMPem Celestynów, Wilgą Garwolin i MOSiRem Mińsk Mazowiecki.

Ruch Ryki zawodnicy do lat 10: Robert Piotrowski (trener), Marcin Krauze, Szymon Grzelak, Jakub Jaworski, Przemysław Krupiński, Kacper Kuchnio, Michał Jarnicki, Krzysztof Dąbrowski,Igor Miłosz, Szymon Prokopek, Adrian Rodzoś, Oliwier Pawelec, Kacper Rzeźnik, Kajetan Kryczka.

opracował: Mariusz Nastalski