Trzecie miejsce Oldboyów

• autor: Irek_Swirek, 2014-03-17 20:50

Drużyna Oldbojów Ruchu Ryki wzięła w udział w I Memoriale Pawła Białeckiego, tragicznie zmarłego nauczyciela wychowania fizycznego z Zespołu szkół w Sobolewie.
Turniej odbył się w hali miejscowej szkoły. Najlepszą ekipa zawodów okazali się oldboje Sobolewa, drugie miejsce zajęła Wilga Garwolin, trzecie Ruch Ryki a czwarte Zdrówko Garwolin.O miejscach od drugiego do czwartego decydował bilans bramek bo zainteresowane trzy zespoły miały po jednej wygranej i dwóch porażkach.
Barwy Ruchu reprezentowali: Robert Kisiel, Paweł Warda, Adam Kałaska, Robert Kuchnio, Robert Piotrowski, Mariusz Nastalski, Paweł Kałaska, Artur Napora, Ireneusz Szlendak, Zbigniew Grzebalski
Turniej oprócz kibiców obserwowała najbliższa rodzina zmarłego w osobach:
żony Iwony z dziećmi Natalką i Mateuszem, rodzice Pawła: Zofia i Henryk Białeccy oraz brat Jacek z żoną Iwoną i dziećmi

opracował: Mariusz Nastalski