Bez szans

• autor: Irek_Swirek, 2014-03-31 14:06

Wysoką porażką zakończył się inauguracyjny mecz rundy wiosennej w Lubartowie. Piłkarze RUCH-u wysoko przegrali z bardzo dobrze grającą drużyną LEWART-u. Jedynym pocieszeniem może być fakt że  udało się wreszcie przełamać trwającą od kilku sezonów strzelecką niemoc na stadionie w Lubartowie. Gole dla MKS-u zdobyli Wojciech Kępka z rzutu karnego po faulu na Bartku Bułhaku i Jarek Grykałowski niesamowitym strzałem w długi róg bramki z linii końcowej boiska.

LEWART Lubartów - RUCH Ryki 6-2 (2-1)

Bramki: Wojciech Kępka 43' k. Jarosław Grykałowski 85'

zdjęcia z meczu