Niezbyt udana inauguracja

• autor: Leechuu & Irek_Swirek, 2014-08-10 19:35

Nie udała się inauguracja nowego sezonu. Piłkarze Ruchu przegrali u siebie z beniaminkiem z Kąkolewnicy. Gospodarze starali się prowadzić grę ale to goście mieli groźniejsze sytuacje. Pierwszy gol padł w 30 minucie po błędzie obrońców którzy nieumiejętnie wyprowadzali piłkę spod własnej bramki. Ruch wziął się za odrabianie strat po przerwie i skutecznie zamknął Grom na jego połowie. Goście jednak groźnie kontrowali i w 60 minucie zdobyli drugiego gola. Kontaktową bramkę zdobył na dziesięć minut przed końcem Bartek Bułhak ale zabrakło już czasu na doprowadzenie do wyrównania.

RUCH Ryki  - GROM Kąkolewnica 1:2 (0:1)

Bramka: Bartłomiej Bułhak

Zdjęcia z meczu