Pięciu z Ruchu do kadry

• autor: Irek_Swirek, 2015-03-16 16:49

Na zdjęciu: Bartek Janiszek

Dobra gra młodych zawodników Ruchu Ryki w lidze i na turniejach została dostrzeżona przez szkoleniowców lubelskich kadr wojewódzkich. W konsultacjach kadry województwa wzięli udział: Sławek Kryczka (rocznik 2000), Borys Piotrowski, Kajtek Nastalski, Kuba Kałaska i Bartek Janiszek (wszyscy 2002). Ponadto Sławek Kryczka i Borys Piotrowski zagrali w meczach kadry Lubelskiego Związku Piłki Nożnej z rówieśnikami z Łódzkiego ZPN. Piętnastolatkowie LZPN gdzie grał S.Kryczka zremisowali ŁZPN 2-2, a w meczu rocznika 2002 z Borysem Piotrowskim w składzie LZPN pokonał ŁZPN 4-0.
Na kolejne konsultacje została powołana cała nasza piątka piłkarzy. Sławek Kryczka pojedzie do Puław w dniach 20-21.03
Borys Piotrowski, Bartek Janiszek, Kajtek Nastalski i Kuba Kałaska w tych samych dniach pojadą do Lublina.
Trenerem wszystkich w/w zawodników w Ruchu jest Sebastian Kozdrój.

Trenerami kadry LZPN 2002 są: Tomasz Jasik, Mirosław Komar
Trenerami kadry LZPN 2000 są: Krzysztof Gralewski,Szymon Gieroba

opracował: Mariusz Nastalski

autor: Irek_Swirek 2015-03-17 22:21:48

Profil Irek_Swirek w Futbolowo Komentarz użytkownika utras82 został usunięty ze względu na obraźliwe treści. Odpowiadając na pytanie. Obecność jednego z rodziców piłkarza młodzików nie ma znaczenia bo powołania wysyłają trenerzy LZPN.