Remis Ruchu z Ajaxem

• autor: Irek_Swirek, 2016-11-26 20:36

26.11.2016 r. Pionki

Udziałem w XX Memoriale Henryka Zatorskiego młodzi piłkarze Ruchu Ryki z rocznika 2006 rozpoczęli halowy sezon. Ostatecznie Ruch zajął 8 miejsce. Drużyna z Ryk zdobyła w turnieju 4 punkty. Wygrała z Puławiakiem Puławy 4-2, zremisowała z Ajaxem Radom 0-0 i pięciokrotnie przegrywała.O tym,że zawody były bardzo wyrównane świadczy fakt ,że do czwartej lokaty zabrakło jednego zwycięstwa czyli 3 punktów Podopieczni Mariusza Nastalskiego wystąpili w składzie:

Igor Gugała, Piotr Iwanek, Bartosz Woźniak, Franek Kryczka, Tomek Cybulski, Szymon Wasilewski, Kamil Owczarski, Szymon Wasilewski, Krystian Łukasik, Wojtek Olszak, Kuba Dunst, Kuba Rybak, Mateusz Świtaj i debiutujący w zespole Bartek Ziętara. Wszyscy zawodnicy za udział w turnieju otrzymali medale, słodycze i książki o tematyce piłkarskiej

Wyniki: Ruch - Polonia Warszawa 3-6 (Woźniak 2, Kryczka)

Ruch - UKS Junior Radom II 0-6

Ruch - UKS Junior Radom I 0-6

Ruch - Ajax Radom 0-0

Ruch - Proch Pionki 0-5

Ruch - Puławiak Puławy 4-2(Woźniak 2, Kryczka 2)

Ruch - Zwolenianka Zwoleń 1-2 (Woźniak)